KONST / Litografier / Litografi 13016069

nr 1301 6069

Litografi

Upsala. Ej signerad. Motivet: 50x75 cm

Kondition: fuktskada

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:24:13

17/1 12:38:42 1      Vinnande bud

Upsala-Ekeby